Prosinec 2014

Kontaktuj mě...

13. prosince 2014 v 13:33
Active Deviantart iconActive Blogger iconActive Twitter iconActive YouTube iconActive Facebook icon


Něco o mně

Buenos dias, mé jméno je Anika Rodriguez a pocházím z malé vesničky na hranicích Čech s Moravou. Sama sebe bych popsala jako samostatnou a docela sečtilou čtrnáctiletou holku, co si našla koníček v psaní povídek a čtení knih. Dokážu přečíst jakoukoliv knihu bez ohledu na žánr. Však nejlépe se mi čte novodobá fantasy a pěkně akční severské krimi.
Z hlediska povídek mám momentálně dopsané dvě a tři se stále píšou. Aktivně se však věnuji jen dvoum. Kromě tohodle pro někoho nepochopitelného koníčku ještě běhám za hasiče a i ve volném čase ráda běhám, cvičím a na zdravou stravu nedám dopustit. Nesnáším, když někdo zdravému žití řekne dieta. Ráda tvoří něco, čemu říká grafika. Od layoutů přes menší grafiku až po pixelky.
Část mého života tvoří i hudba, ve které poslouchám to, co se mi zrovna líbí a teď je to poslední rok Michel Teló a nebo španělská skupina Auryn. Můj život ovlivňuje i seriál The Walking dead a Camelot. Zaímám se hodně o starou kulturu Irska a dále i dobu Camelotu. Zkrátka bych nejraději žila o pár století dozadu.
Za své spisovatelské bohy považuji Darrena Shana, jakožto nejlepšího spisovatele, díky kterém jsem začala aktivně číst, Ricka Riordana a krále severských krimi Jussiho Adlera- Olsena.
Tento blog byl založen jako úložiště mých povídek, které nezveřejňuji na knižní, protože by tam byl zmatek. Je logické, že častěji budu na anika-rodriguez.blogspot.cz